Skorzystaj z naszych usług

Lubelskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Lublinie wprowadza nową usługę. Poprzez stronę internetową spółki z dowolnego miejsca na świecie można zamówić usługę sprzątania nagrobka, zlecić zapalenie znicza, czy kupno kwiatów na lubelskich cmentarzach, które administruje LPGK.

Lubelskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Lublinie (LPGK), zarządzające cmentarzami przy ul. Białej i na Majdanku, wprowadza nowoczesne usługi. Od 1 stycznia 2015 z dowolnego miejsca na świecie można zadbać o nagrobek bliskiego na cmentarzach komunalnych.

– Na naszej stronie internetowej będzie można zamówić konkretne usługi. Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób starszych, ale również tych, którzy mieszkają poza naszym miastem lub krajem, a chcą zadbać o groby bliskich – wyjaśnia Grzegorz Siemiński, prezes LPGK. – Zamierzamy prowadzić akcję informacyjną w gazetach i na portalach dla Polonii m.in. w Wielkiej Brytanii, czy Irlandii.

Będzie można m.in. zamówić kompleksowe sprzątanie nagrobków (mycie, uprzątnięcie otoczenia grobu, zapalenie zniczy), wstawienie kwiatów do wazonu, położenie wiązanki na płycie nagrobnej. Możemy wybrać usługę jednorazową, lub zdecydować się na abonament: roczny, 6-miesięczny i 3-miesięczny. To my wybierzemy termin, kiedy usługa ma zostać wykonana. Ceny zależą od wybranego pakietu usług. Po wykonaniu usługi zamawiający otrzyma zdjęcia, na których zobaczy efekt naszych prac. Będziemy je wysyłać pocztą elektroniczną.

 

Zapraszamy do naszego Sklepu

Tu znajdziesz Cennik

Skip to content